Klubid

PARE Klubi tootmissektorile: Tööliste värbamine

Toimumise aeg: 05. October 2011 at 14.00
Kategooria: Tartu
 
Sel kaunil sügisel kutsub PARElased endale külla värvide ja liimide tootja Akzo Nobel Baltics AS.

AkzoNobel on maailma juhtiv keemiakontsern, tootes ja turustades värvi-, laki- ja liimitooteid üle kogu maailma. Firma on globaalselt värvitööstuse turuliider. Kontserni peakontor asub Amsterdamis, tegutseb 80 riigis ja annab tööd 55 000 inimesele. Siin leidub ettevõtteid mille tegevusvaldkonda kuuluvad dekoratiivvärvide ja erinevate tööstusvärvide tootmine auto-, lennundus-, laevandus-, mööbli- ning sõjatööstuse tarbeks. Käesoleva aasta aprillist ühinesid Eestis ES Sadolin AS ning OÜ Casco Liimid. Ühinemise tulemusena jätkab tegevust ettevõte nimega Akzo Nobel Baltics AS. Tegutsetakse peamiselt Batikumis, Ukrainas ja Valgevenes esindades ja tootes neljas ärisuunas viimistlus- ja tööstusvärve ning puidu- ja ehitusliime. Eestis töötab 190 töötajat, neist 120 Raplas. Tootmisüksuses tegeletakse värvide, lakkide ja alküüdvalkude tootmise, tootearenduse ja laomajandusega. Eelmisel aastal toodeti 12 milj. liitrit värvi ja lakitooteid põhiliselt Baltikumi, Venemaa, Ukraina ja Skandinaavia maadesse, kuid ka Austraaliasse, Uus-Meremaale ja Brasiiliasse.

Värvikirevas maailmas võtavad meid vastu tootmisdirektor Heiki Joarand ja personalijuht Nele Järve. Arutleme ja jagame kogemusi teemal: „Tööliste värbamine tootmisettevõttes. Kuidas teha kindlaks töölise sobivus tööle?".

Traditsiooniliselt saame klubi alguses tutvuda organisatsiooni köögipoolega ehk näeme, kuidas värvid ja liimid tootmises valmivad. Kui ekskursioon tehases tehtud, jätkame kogemuste vahetamisega vestlusringis. Päeva teema juhatavad oma kogemuste tutvustusega sisse Akzo Nobel Baltics personalijuht Nele Järve ja Kalev Chocolate Factory personalidirektor Krista Laever.

Klubist suurima kasu saamiseks, palume Sul enne osalemist mõelda läbi järgmised küsimused:
• Kuidas erineb tootmistöölise valimine valgekraede valimisest?
• Mis töölise valimisel töötab, mis mitte?
• Kuidas leida õige hariduse ja kogemusega inimest?
• Kuidas teha kindlaks suhtumine töösse?
• Kuidas teha kindlaks inimese sobivus tööle ?
• Kuidas on korraldatud tootmistöölise väljaõpe?
• Kuidas määratleda katseaja läbimise kriteeriumid juriidiliselt vettpidavalt?

Klubisse registreerudes anna palun teada, kas vajad Raplasse ja tagasi sõiduks transporti või saad ise kedagi auto peale võtta e-mailile katrina@pare.ee.

Toimumise aeg: 5. oktoober 2011 kell 14.00 - 17.00
Toimumiskoht: Akzo Nobel Baltics AS, Kastani 7, Rapla
Registreerumine: klubisse on oodatud personalijuhid ja -spetsialistid, kes töötavad tootmisettevõttes
Eelregistreerumine: eelregistreerumine toimub 28. septembrini või kuni kohti jätkub
Osalemistasu: klubi on PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele on klubi hind 20.-