Klubid

PARE Pärnu hooaja avaklubi: vabastav hingamine

Toimumise aeg: 07. September 2011 at 14.00
Kategooria: Tartu
Suvi on veel täies hoos, kuid vaikselt oleme mõtetega liikumas värvilisse sügisesse ning peagi täie hooga alustamas uue hooajaga ka PARE  regiooniklubides.

Pärnu klubidesarja alustame seekord veidi teisiti, kui tavaliselt, et vabastava hingamise seansil häälestada mõtted võtma vastu kõike uut ja head uuel hooajal. Seekordne klubi on mõeldud kõigile, keda huvitab eneseareng ja elukvaliteedi parandamine, sest teadliku hingamisega on võimalik mõjutada käitumismustreid ja mõttemalle. Vabastava hingamise tulemusena virgub eluenergia ning suureneb loovus, samuti aitab hingamisteraapia füüsiliste vaevuste, nagu väsimus või ärevus, ning emotsionaalsete probleemide korral.

PARE Pärnu hooajal avaklubis koged Sa pikka ja rahustavat vabastava hingamise seanssi koos hingamisterapeut Hille Mitt´iga. Hille on lõpetanud kolmeaastase hingmisõpetajate koolituse Rootsi hingamisterapeudi Lena Kristina Tuulse käe all ning hiljem täiendanud ennast erinevate hingamisõpetajate juures üle maailma. Alates 2003. aastast viib Hille läbi hingamisalaseid kursuseid ja erinevaid koolitusi, mis aitavad maandada stressi ja parandada enesetunnet. Lisaks tegeleb ta individuaalse nõustamise ja hingamisteraapiaga, samuti RÄNNAKU meetodiga ja osaleb Brandon Baysi rännakupraktikute programmis.

NB! Hingamisseansile tulles palume kaasa võtta (võimlemis)matt või muu sobiv alus, millel on mugav lõdvestunult lamada, ning magamiskott või pleed, mida seansi ajal endale peale võtta. Selga palume panna sobilikud mugavad riided.

Toimumise aeg: 07. septembril 2011 kell 14.00 (seanss u 2h, kogu üritus kokku kuni 3h)
Toimumiskoht: Tervise Paradiis, Side tn 14, Pärnu
Osalemistasu: klubi on PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmele on hind 20 eur
Registreerumine: registreerumine toimub kuni 5. septembrini või kuni kohti jätkub
Lisainfo: ave@pare.ee