Klubid

Riigi Infosüsteemi Ametilt e-arvete tasuta infopäev erasektori tippjuhtidele

Toimumise aeg: 24. August 2011 at 09.00
Kategooria: Tallinn
Hea personalijuht!

Kutsume Sinu ettevõtte otsustajaid 24. augustil kl 9.00 Tallink Spa koneverentsikeskusesse tasuta „E-arvete infopäevale“. 

E-arvete osakaal Eestis on kasvamas ja paberarvetest on loobunud nii suuremad kui väiksemad ettevõtted, kes soovivad saada e-arveid ka koostööpartneritelt. Samuti on e-arveldamise teed läinud ka avalik sektor.  Ühelt poolt väidetakse, et e-arvete töötlemine on mugav, efektiivne, ülevaatlik ning  lihtsustab planeerimis-  ja juhtimisotsuste tegemist. Teisalt kardetakse, et raamatupidajate tööd e-arvete kasutamine ei lihtsusta ning samuti on arvete digitaalsele menetlusele üleminek kulukas, sest tööprotsessid tuleb e-arvete  kasutusele võtmisel ettevõttes ümber korraldada. 

Infopäev annab vastused küsimustele, mis on ja mis ei ole e-arve, kas lähitulevikus riigiasutustele arvete esitamisel on e-arve kasutamine möödapääsmatu, kas e-arvete kasutamine on kulu või tulu, kas  ja kuidas e-arvete kasutamine võib mõjutada juhtimisotsuste tegemist, kuidas e-arveid kasutama hakata ja milline on e-arvete kasutamispraktika teistes EL riikides.

Infopäev on tasuta ja osalemiseks palume eelnevalt registreerida aadressil http://www.bcs.ee/~koolitus/ria2/registreerumine.php?kursuse_id=19

Infopäeva korraldab Riigi Infosüsteemi Amet koolitussarja "Tark e-riik" raames Euroopa Liidu struktuurifondide programmi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ toel, mida rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Parimate soovidega, 

Kadri Ruttas
DVK valdkonnajuht
tel 6630245
kadri.ruttas@ria.ee 
Riigi Infosüsteemi Amet 
www.ria.ee

 PS! Infopäevale registreerimine algas eile, s.o 07. juulil 2011 ja täna hommikuks on 75 kohast broneeritud juba 43, seega kui  tõsine huvi osaleda, tasub  koheselt registreeruda.