Klubid

PARE klubi: Mis on õhus ja mis teoksil koolitusvaldkonnas?!

Toimumise aeg: 31. May 2011 at 15.00
Kategooria: Tartu

 
Oleme seekordsesse klubisse külla kutsunud seltsinguid (ühinguid, erialaliite vmt), kes on oma missiooniks või eesmärgiks sõnastanud elukestva õppe ja koolitusvaldkonnas tegutsevate inimeste professionaalse taseme tõstmise. Lisaks juba staažikatele ühingutele on viimase aasta jooksul tekkinud juurde uusi tegijaid.

Klubi tutvustusringis saavad sõna esindajad Eesti Koolitusliidust, Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit (ESAL) ja Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon (ETKA ANDRAS)

Kuulame, mis on teoksil, saame ülevaate seltsingute tegevusest ja eesmärkidest. Arutleme koos, mis teemad ja küsimused ootavad lahendamist ning vahetame omavahel infot põnevate ja toimivate praktikate kohta.

Klubisse on oodatud kõik, kes tunnevad huvi, mis parajasti toimub töötajate arengu ja koolitusvaldkonnas ning, kes soovivad olla kursis, kuidas oma organisatsioonile parimaid lahendusi leida ning kelle tegemistel silma peal hoida.

Klubi modereerib Külli Meier, Sampo Panga koolitus- ja arendusjuht

Toimumise aeg: 31. mai 2011 kell 15.00 - 17.30
Toimumiskoht: Tallinna Pressikeskus, Rävala pst 12 (Solarise keskus). Kuidas tulla? Siseneda Estonia puiestee poolsest sissepääsust, liftiga sõita 4. korrusele ja tulla paremale (asub kohvik Komeet kõrval).
Osalemistasu: klubi on PARE liikmetele tasuta, mitte-liikmetele on klubi hind 20.-
Registreerimine: eelregistreerumine toimub 30. maini või kuni kohti jätkub.
Klubi materjalid on lisatud PareNeti