Klubid

Personalijuhtimise Konverents 2011 "Produktiivne organisatsioon"

Toimumise aeg: 07. April 2011 at 10.00
Kategooria: Tartu

Personalijuhtimise Konverents 2011

"Produktiivne organisatsioon"

7.-8. aprillil

Dorpati konverentsikeskuses Tartus

Hea personalijuhtimise professionaal!

Seistes uue tõusu lävel on meil kõigil aeg suunata pilk tulevikku ja mõelda, millised kaasaegsed lahendused tagavad kasvu. Eestimaalasest räägitakse ikka kui töökast ja püüdlikust inimesest, kes on kohusetundlik ja puhkab vähe. Samas moodustab meie tööviljakus aga ainult 64,5% Euroopa Liidu keskmisest. Millest see tuleneb? Kas me töötame aeglasemalt või on meie oskused puudulikud? Kas põhjuseks võib olla töökorraldus? Mida me saame organisatsiooni tasemel teha selleks, et olla produktiivsemad, luua rohkem lisaväärtust ning aidata seeläbi kaasa Eesti tasakaalus majanduskasvule?

Sellele küsimusele otsib ja annab vastuse Personalijuhtimise Konverents 2011 „Produktiivne organisatsioon", mis toimub 7. ja 8. aprillil Tartus Dorpati Konverentsikeskuses. Pane see kuupäev endale kalendrisse juba kirja.

Konverentsil arutleme, miks jääb Eesti tööviljakus teiste riikide keskmisele alla ning tutvustame personalijuhtidele kasutada olevaid töövahendeid, millega saab mõjutada oma organisatsiooni töö produktiivsuse kasvu. Räägime strateegilisest personalijuhtimisest ja juhtide arendamisest ning toome teieni praktilisi näiteid, mis on aidanud erinevatel organisatsioonidel oma tulemusi parendada.

Konverentsi programmiga saad tutvuda siin ning oma osalemissoovist saad teada anda siin.

Personalijuhtimise Konverentsi Töörühma nimel,

Maria Veltmann
Personalitöö Arendamise Ühing PARE

Urmas Kõiv
Summit OÜ