Klubid

PARE liikmete jõuluüritus

Toimumise aeg: 08. December 2010 at 16.00
Kategooria: Tartu

Hea PARE liige!

Eelmise aasta jõuluüritusel tõime esmakordselt oma liikmed kokku lihtsa eesmärgiga lähemalt tuttavaks saada ning luua õhkkond vabalt suhtlemiseks. Üritus õnnestus - tulime kokku, rääkisime juttu, saime paremini tuttavaks, naersime ja tundsime ennast hästi. Tänu saadud ülipositiivsele tagasisidele otsustasime traditsiooniga jätkata.

Ka käesoleva aasta jõuluürituse keskmes saavad olema inimesed, kes kohale tulevad ja lood, mida nad endaga kaasa toovad. Et lugude rääkimine ja kuulamine oleks elamusterohkem, oleme omale külla kutsunud Luguteatri (playback) meeskonna (http://www.luguteater.ee/). Luguteater on improvisatsiooniline teater, kus osalevad kõik - nii lavastaja, muusik, näitlejad kui ka publik. Kõigil on võimalus rääkida oma lugu ja näha sellest sündivat kunsti. Lood võivad olla nii suured sündmused kui ka lihtsalt elu pisikesed pildikesed. Meie poolt loodava etenduse kandvaks ideeks, mille kohta ka kõigilt osalejatelt oma lugusid ootame, on "Personalitöö vägi ja valu"

Luguteatri etenduse kogemus võib olla põnev, liigutav või lihtsalt lõbus. Lugude rääkimine ja kuulamine, nende tagasi mängimine, selle vaatamine ning vastu võtmine loob uusi sisemisi seoseid, mõtteid ja tundeid.

Ole aktiivne kaasa lööma ning naudi uutlaadi teatrikogemust!


Toimumiskoht: Maarjamäe lossi banketisaal (Okase saal)

Toimumise aeg ja tähtsad kellaajad: Üritus toimub 8. detsembril 2010.a. kell 16.00-19.00 Tulles 30 minutit varem, on kõigil soovijatel võimalus külastata kõige mastaapsemat Eesti Vabariigi ajalugu käsitlevat näitust "ISEOLEMISE TAHE. 90 aastat Eesti Vabariiki".

 Üritusele on oodatud PARE liikmed! Eelregistreerumine kuni 3. detsembrini 2010!


Lisainfo:
Hannamay Toater
hannamay@pare.ee