Klubid

PARE klubi Pärnus: Personalijuhi ja juhi koostöö. Tervis Medical Spa külastus.

Toimumise aeg: 17. November 2010 at 14.00
Kategooria: Tartu

17. novembril algusega kell 14.00 toimub PARE järjekordne klubiüritus Pärnus. Sel korral lähme külla Sanatooriumisse Tervis ning räägime Juhi ja personalijuhi koostööst.

Klubi sissejuhatuse teeb PARE koordinaator Katrina Laurson, kes tutvustab oma magistritöö raames läbiviidud uuringut "Eesti suurettevõtete juhtide ootused personalijuhi rollile"
Edasi jagavad oma kogemusi ja mõtteid AS Sanatoorium Tervis/OÜ Tervise Paradiis personalijuht Virge Grant ning juhatuse liige Jaan Ratnik.
Üritust modereerib Skanska EMV administratsioonijuht ja PARE juhatuse liige Irene Metsis.

Klubi lõpus tutvume pisut lähemalt ka Sanatooriumiga Tervis ehk Tervis Medical Spa-ga ning kõigil soovijatel on võimalik jääda spa- ja saunakeskuse mõnusid nautima (palume selle registreerudes lisainfona kindlasti ära märkida).

Ootame osalema ja kaasa rääkima kõiki personalijuhte koos oma juhtidega ning teisi teemast huvitatuid!

 

Toimumisaeg: 17. november kell 14.00

Toimumiskoht: Sanatoorium Tervis ehk Tervis Medical Spa, Seedri 6.

Osalemistasu: klubi on PARE liikmetele TASUTA, mitte-liikmetele on klubi hind 300.- Tulles koos juhiga, on juhile osalemine TASUTA!

Registreerimine: eelregistreerumine toimub 15. novembrini. NB! Kui soovite jääda ka spa-ja saunakeskuse mõnusid nautima, siis palume selle kindlasti registreerudes lisainfona ära märkida!

Lisainfo: Hannamay Toater hannamay@pare.ee