Klubid

PARE Klubi teenindussektorile: „Kliendikeskne organisatsioon – müüt või paratamatu reaalsus?“

Toimumise aeg: 22. September 2010 at 15.15
Kategooria: Tartu
 

Ajad Eesti teenindusorganiatsioonides on olnud paremad ja halvemad, aga vähemalt viimased kümme aastat on järjepidevalt räägitud kliendikesksest organisatsioonist, kui imerohust, mis tagab klientide armastuse, kasumi ja konkuretsieelise. Samas mõistavad erinevad organisatsioonid kliendikesksust erinevalt ja ka sammud, mida selle unistuse poole püüdlemisel tehakse, on väga erinevad. Kindel on küll üks - inimestest, st oma töötajatest ei saa üle ega ümber ja nemad on ka see võtmeressurss, mis eesmärkide saavutamise tagab.

Teenindusteema avab oma ettekandega Swedbank kontorivõrgu juht Mihkel Roosme, kes räägib iseenda tööst ja Swedbank kogemustest "Teel Kliendikeskse organisatsiooni poole". Peamised küsimused, millel Mihkel peatub on:
• Tootepõhiselt kliendikeskseks
• Teenindus või müük?
• Maagiline soovitusindeks
• Mida mõõdad seda saad
• Personalijuhtimine teenindusorganisatsioonis

Swedbank`i kogemustest on palju õppida, kuid organisatsioonide vajadused, võimalused ja lähenemised on erinevad. Et leida uusi ideid enda organisatsioonile sobiva arengutee valmiseks, siis jätkame tegevust väiksemates diskussiooniringides, kuulame ja arutleme erinevate organisatsioonide kogemusi ning mõtteid. Päeva lõpetame paneeldiskussiooniga, et väärtuslikke mõtteid ja ideid laiemas ringis jagada.

Toimumisaeg: 22.09.2010 kell 15:15-18.00

Toimumiskoht: Swedbank´i peamaja, Liivalaia 10, 9. korrus, Balti Suur saal.
Sissepääs Liivalaia 10 pöörduksest, infolauas on osalaja märksõnaks „PARE".

Parkimine: Swedbank´i peamaja asub tasulise parkimise alas ning vaba parkimiskoha leidmine võib olla päris keeruline ning tuleks hoolikalt jälgida kohapeal parkimist reguleerivaid liiklusmärke.
• Klubis osalejatel on Liivalaia 8 kliendiparklas võimalik parkida 2 h tasuta. Piiratud parkimisaeg ehk maksimum aeg parkimiseks (120 minutit) kehtib tööpäeviti ajavahemikus 8:00 kuni 17:00 ning parkimise alustamine on vaja fikseerida parkimiskellal.
• Liivalaia 8, 10 ja 12 maja ees on parkimine tasuline. Parkida saab maksimaalselt tund aega (parkimisala Kesklinn).
• Liivalaia 14 maja ees on parkimine tasuline (parkimisala Kesklinn).

Registreerimine: Klubisse on oodatud PARE liikmed, kes töötavad teenindussettevõttes

Eelregistreerimine toimub 21. septembrini 2010 või kuni kohti jätkub.

Osalemistasu: PARE liikmetele on klubi tasuta, mitte-liikmetele on hind 300.-.

Klubi materjalid: kuulutuse manuses

Lisainfo:
Katrina Laurson, katrina@pare.ee, 611 6411