Klubid

Praktiliste juhtumite lahendamine Niina Siitamiga - interaktiivne TLS seminar!

Toimumise aeg: 09. February 2010 at 15.00
Kategooria: Tartu

"Oled käinud juba mitmel TLS koolitusel, kuid Sul on endiselt küsimusi seaduse rakendamise ja tõlgendamise osas? PARE soovib Sind selles osas toetada!"

27. oktoobril 2009 toimus TLS seminar koos Heli Raidvega. Seminaril osalejad said ette saata päevakorral olevaid juhtumeid ja küsimusi, et neile koostöös valdkonna ekperdiga vastuseid leida. Seoses sellega, et küsimusi saabus palju, said läbi arutatud juhtumid, mis puudutasid töölepingu lõppemist ja puhkust. Heli Raidve on vastanud PARE liikmete küsimustele kirjalikult ning nendega on võimalik tutvuda siin

9. veebruaril toimub TLS  sarja teine interktiivne seminar, kus käsitleme tööaja, töötasu ja varalise vastutuse teemasid.  Eelmisel korral ettesaadetud küsimustele ja seminaril tekkivatele lisaküsimustele vastab Tööinspektsiooni töösuhete osakonna juhataja Niina Siitam.

Aeg ja Koht


9. veebruar kell 15.00-18.00 Meriton Conference & SPA Hotell (Paldiski mnt. 4) ruumis „Peterson I".

Parkimine

Parkida on võimalik hotelli kõrval asuvasse Europarklasse (kruusakattega), kus maksab parkimine 10EEK/24h või üle tee hotellist (Paldiski mnt) CityParklasse (mullakattega), kus maksab parkimine 10EEK/1h.

Registreerumine

Seminar on tasuline ning mõeldud nii PARE liikmetele kui mitteliikmetele.

Seminari hind liikmele on 590.- ja mitteliikmele 990.- (käibemaksu ei lisandu).

Registreeruda saab 8. veebruarini või kuni kohti jätkub.
NB!Kohtade arv on piiratud!