Klubid

PARE klubi Baltikas

Toimumise aeg: 25. November 2009 at 15.00
Kategooria: Tartu
 

Baltika kutsub parelasi 25. novembril külla. Baltika näitab, mida põnevat teeb üks moekaubandusettevõte. Räägitakse töötajate arendusest, teenindusest ning moedisaineri tööst. Ning loomulikult tehakse ülevaade uue hooaja trendidest ja jagatakse stiilinippe!

Ekskursioon Baltikas 
Klubi ametlik algus on 15.00, kuid kõiki, kes soovivad tutvuda Baltika uue kontoriga, oodatakse ekskursioonile kell 14.30-15.00. Ekskursioonile palume eraldi registreeruda e-maili teel katrina@pare.ee.  

Sisu
*  Baltika ja tema brändid (Personalijuht Liina Kippasto).
* Koolitus ja arendus Baltikas. Mida põnevat tehakse? Milline on teenindajate koolitussüsteem? Kuidas tegutsevad sisekoolitajad? (Koolitusjuht Gerli Jõgi)
* Milline on moedisaineri töö? Kust saab disainer inspiratsiooni, milline on disainiprotsess? Kuidas sünnib kollektsioon? (Ivo Nikkolo disainer Ksenia Joost)
* Moekaubandusettevõtte teeninduspõhimõtted, klientide kallistamine, brändipõhine teenindus ja brändipõhine värbamine (Tiina Varamäe-Välja, Eesti turu juht)
* Stiilinõuanded ja ülevaade hooaja trendidest (Aet Alev, loovjuht)

Aeg ja koht
25. november 2009 kell 15.00-17.30 Baltika Moelava.
Baltika Moelavale sissepääs nii Veerenni tänavalt kui ka sisehoovist A-tähega tähistatud uksest. Parkla asub sisehoovis.

Registreerumine
Klubis osalemine toimub eelregistreerimise alusel 18. novembrini või kuni kohti jagub. Kellel on soov osaleda ka Baltika uue kontori ekskursioonil, palun sellest eraldi e-maili teel   katrina@pare.ee teada anda. Klubi on liikmele tasuta. Pärast 18. novembrit on kohtade olemasolul võimalik klubisse registreeruda ka mitteliikmel. Klubi hind mitteliikmele on 200 krooni.

Lisainfo: katrina@pare.ee