Klubid

Praktiliste juhtumite lahendamine Heli Raidvega - interaktiivne töölepingu seaduse seminar!

Toimumise aeg: 27. October 2009 at 15.00
Kategooria: Tartu

"Oled käinud juba mitmel TLS koolitusel, kuid Sul on endiselt küsimusi seaduse rakendamise ja tõlgendamise osas? PARE soovib Sind selles osas toetada!"

Koostöös PARE seadusandluse ja klubide töörühma ekspertidega oleme loonud uue interaktiivse seminari formaadi ning loodame, et Eesti ühe tunnustatuma tööõiguse eksperdi Heli Raidve juhtimisel saavad meie seminaril vastuse ka seni vastamata küsimused.

Oma eelmise TLS seminaride sarja jooksul andsime partnerluses Sotsiaalministeeriumiga ülevaate seadusest tervikuna ning peamistest uuendustest. Seekord jätame selle osa vahele ning keskendume kõige enam küsimusi tekitanud teemadele, mis on teie poolt ette saadetud ning tulenevad lektori praktikast. Usume, et ühises arutelus ning koos juhtumeid lahendades suudame leida vastused ka kõige keerukamana näivatele probleemidele.

Päevakorral olevate juhtumite väljaselgitamiseks kutsume Sind üles oma mõtteid meiega jagama - ootame nii Sinu küsimusi kui ka situatsiooni kirjeldusi 16. oktoobrini aadressile: katrina@pare.ee. Palun tee seda ka siis, kui oled juba mõne keeruka juhtumi puhul hea lahenduse leidnud ja usud sellest ka teistele kasu sündivat!

Aeg ja Koht

27. oktoober kell 15.00-18.00 Meriton Conference & SPA Hotell (Paldiski mnt. 4) ruumis „Peterson I".

Parkimine

Parkida on võimalik hotelli kõrval asuvasse Europarklasse (kruusakattega), kus maksab parkimine 10EEK/24h või üle tee hotellist (Paldiski mnt) CityParklasse (mullakattega), kus maksab parkimine 10EEK/1h.

Registreerumine

Seminar on tasuline ning mõeldud nii PARE liikmetele kui mitteliikmetele.

Seminari hind liikmele on 590.- ja mitteliikmele 990.- (käibemaksu ei lisandu).

Registreeruda saab 26. oktoobrini või kuni kohti jätkub. NB!Kohtade arv on piiratud!