Uudised

REKLAAM: 9.novembril toimub KUMUs Tervise innovatsioonikonverents 2017

Kuupäev: 16.10.2017

Kutse: 9. novembril toimub KUMUs Tervise innovatsioonikonverents 2017

Konverentsi keskesed teemad on AJU, MINDFULNESS, LIIKUMINE, VESI, TOITUMINE, VERI, UNI ja TEHNOLOOGIA. Ettekanded seob tervikuks Eesti Vabariigi presidendi Kersti Kaljulaid avakõne tervisest.

Leitakse vastuseid mh järgmistele küsimustele: miks meie aju ja tänapäeva töökeskkond ei sobi kokku; kuidas mõelda ja süveneda efektiivsemalt; missugused on kõige uuemad lähenemised skeletilihassüsteemi valule; kui palju vett tegelikult vajame; millised on võimalused unehäirete raviks unemeditsiinis ja koduste vahenditega; mida, miks ja millal oma verest kontrollida, et välistada terviseriskide olemasolu; mis toidab optimismi ja pessimismi suurte andmete ajastul jne.

Konverentsi lektorid on ajuteadlane ja psühholoog dr Jaan Aru, dots Kristjan Port, spordifüsioloogia professor Vahur Ööpik, füsioterapeut Katre Lust-Mardna, kliiniline psühholoog Kärt Lust-Paal, laboriarst dr Anneli Raave-Sepp jt. Moderaator on Marko Reikop.

Vaata päevakava ja registreeri: www.tervis2017.ee

Konverentsile on oodatud kõik, kes soovivad olla kursis uusimate teadmistega tervisest: teie ettevõtte töötajad ja meeskonnaliikmed! 

Küsi lisa: info@noviti.ee

Konverentsi korraldab Liikumistervise innovatsiooni klaster SportEST koos Noviti nõustamis- ja koolituskeskusega ning kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond