Uudised

REKLAAM: SELF II AVATUD ARENGUPROGRAMM - SPETSIALISTIST JUHIKS!

Kuupäev: 09.10.2017

UUS! SELF II AVATUD ARENGUPROGRAMM “SPETSIALISTIST JUHIKS” – ROLLIVAHETUS INSPIREERIVAS ÕHKKONNAS KOGENUD ARENDAJATE JUHENDAMISEL!

9. NOVEMBRIL 2017 ALUSTAVAS GRUPIS ON VIIMASED VABAD KOHAD, REGISTREERIMINE KUNI 13. OKTOOBRINI.

Pakume kolmest moodulist koosnevat 5-päevast intensiivset ja praktilist koolitust uutele juhtidele avatud kursusena. Arenguprogramm on loodud inimeste juhtimise oskuste treenimiseks ja juhirolli võtmise toetamiseks ning sobib nii neile, kes valmistuvad lähiajal juhiks saama, kui ka neile, kes on hiljuti juhiks saanud.

Koolitusel kasutame tänapäevaseid täiskasvanuõppe- ning aktiivmeetodeid, sh harjutusi videotagasisidega – kõik osalejad saavad võimaluse harjutada aktiivses rollis ja tagasisidet oma soorituse kohta. Programm sisaldab nii eeltööd, erinevaid vaheülesandeid kui järeltööd.

Arenguprogrammi I moodul toimub 9.-10. novembril, II moodul 13.-14. detsembril 2017. a ja III moodul 23. jaanuaril 2018. a.

Peateemad koolitustel:

  • Isikliku arengu eesmärgistamine juhina, vajalike tegevuste planeerimine.
  • Juhi roll. Ootused juhile.
  • Leadership Pipeline ehk spetsialisti rollist juhi rolli üleminek ning selleks vajalikud liidrivõimekused.
  • Praktilised juhtimisoskused:
    motiveeriv delegeerimine, arendav tagasiside, nõupidamised ja meeskonna juhtimine.
  • Juhi enesejuhtimine. Refleksioon ja eneseanalüüs.

Koolitajad:
Endel Hango on rohkem kui 15-aastase meeskonnajuhtimise- ja inimeste arendamise kogemusega koolitaja ja konsultant, kogenud aktiivõppe meetodite rakendaja ning grupijuht.
Agne Puusaar on 20-aastase praktilise juhtimis- ja ettevõtluskogemusega ning grupijuhi väljaõppega täiskasvanute koolitaja, pikaajalise uute juhtide arendamise kogemusega.

Koolituse hind osaleja kohta on kokku 1495 €  (sisaldab kohvipause ja lõunaid), lisandub käibemaks. Grupi suurus on kuni 12 inimest. Osalejad saavad õppematerjalid ja tunnistused. Koolitused toimuvad Tallinnas.

Täiendav info programmi kohta ja registreerimine kuni 13. oktoobrini;
e-mail arenguprogramm@self.ee , tel. 51 59 522 (Agne Puusaar).

Arendusfirmal SELF II on unikaalne oskusteave ja pikaajaline uute juhtide arendamise kogemus erinevatest organisatsioonidest!