Ühingust

           PAREt on vaja, et personalitöö tegijad saaksid oma tööd paremini teha.

PARE on arengukeskkond, koht, kus saad uusi teadmisi ja arendad oma oskusi.

PARE on kogukond, koht, kus saab kolleegidega kraadida oma mõtteid, koguda teiste kogemust ja jagada enda oma.

PARE on võrgustik ja info, koht, kust leiad kiirelt kontakti kolleegidega, saad ja jagad infot valdkonna teemadel, kohtud ekspertidega, kellega teemasid arutada, kellelt nõu küsida.

PARE on personalitöö teabekeskus, siia kuuluvad need, kes on edukad personalitöös või kes näevad selles valdkonnas enda jaoks perspektiivi ja karjäärikavu.

PARE on koht, kus leiad mõttekaaslased ja hea sõbrad, kes on Sulle vajadusel kaasamõtlejaks tööalastele küsimuste lahendamisel.
Sa ei ole üksi, PARE kogukonnast leiad alati kellegi, kes juba on lahendanud sarnaseid küsimusi oma organisatsioonis või kellele pakub Sinu idee piisavalt erialast väljakutset, et koos Sinuga mõtteid kraadida ning lahenusi otsida.
PAREs õpime ja õpetame ühiselt, hoiame oma ametiau kõrgel. 

MTÜ Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE loodi 1992. aastal, et toetada ja edendada inimeste juhtimise arendamist Eesti ettevõtetes ja organisatsioonides.
Meil on üle 300 juriidilisest ja eraisikust liikme ning oleme personali- ja inimeste juhtimise valdkonna professionaalide suurim võrgustik Eestis. Meie võrgustikku kuulub täna üle 2000 personalitöö valdkonnas tegutseva isiku.