Teenused

 

PareNeti kasutamise teenus

Tasuline PareNeti kasutamise teenus on mõeldud PARE mitteliikmetele. Tasulise PareNeti kasutajakonto perioodiks on üks aasta ning selle möödumisel on võimalik teenust pikendada või selle kasutamises loobuda. Teenuse kasutamine maksab 76.69 eurot aastas ning selle eest tasumine toimub arve alusel. Teenus aktiveeritakse pärast arve tasumist. Tasulise PareNeti teenusega saab tutvuda ja liituda siin (Ei ole PARE liige, kuid soovin 1. aasta jooksul kasutada tasulist PareNeti teenust). Lisainfo: tanel@pare.ee

 

Tasulised PARE klubid

Mitteliikmetel on võimalik osaleda PARE klubides osalustasu eest. Ühes klubis osalemise hind on 24 eurot. Tasumine toimub arve alusel. Lisainfo tasuliste klubide kohta tanel@pare.ee ning ürituste kalendrist.

 

PARE e-maili list 

PARE e-maili list on PARE mitteliikmetele mõeldud infokanal jooksva informatsiooni saamiseks PARE tegevuse, valdkonnaga seotud uudiste ja ürituste kohta.

Palume kõigil mitteliikmetel soovi korral liituda listiga allpool toodud lahtris.

Kogu PARE liikmetele mõeldud informatsioon ja kommunikatsioon toimub siseveebi PareNet vahendusel. PARE liikmetel on võimalik kasutajaks registreeruda PARE kodulehe esilehe paremas nurgas toodud lingi PareNet vahendusel. Peale registreerimisankeedi täitmist saabub sinu e-mailile vastavasisuline kinnituskiri.

Allpool toodud e-maili listi lahter ei ole mõeldud PARE liikmetele. Listiga liitudes hakkab teieni jõudma info topelt ning saabuvad kordusteateid. Kogu vajalik info jõuab teieni uue PareNeti vahendusel, kus on võimalik otsustada, millist infot soovite oma e-maili aadressile tellida ja mida parooliga sisse logides lugeda.

Küsimuste tekkimisel pöördu julgesti tanel@pare.ee