Miks osaleda PARE kovisioonis? PARE uudised

Hea lugeja

Käesoleval hooajal pakub PARE ainulaadset võimalust osaleda erialases kovisioonis. Eriti tõhus on see valdkondades, kus on komplitseeritud, emotsionaalselt keerulised olukorrad ning kus on oluline üksteise kogemusest õppida. 

3 põhjust, miks ka Sina võiksid osaleda PARE kovisioonis:

  1. Oma dilemmale/probleemile/väljakutsele lahendus(t)e leidmine. Kovisioon on samasisulist tööd tegevate inimeste kohtumine, kus üksteise kogemuste ja teadmiste koondamisel leitakse lahendusi oma tööalastele olukordadele.
  2. Saada tuge teistelt personalivaldkonna kolleegidelt. Kovisioonis toetab grupp kaasuse rääkijat, mis on väga oluline inimestele, kes peavad keerukaid otsuseid üksi vastu võtma.
  3. On heaks ventileerimise kohaks. Kovisiooni abil saab ka kõige varjatumad aspektid ning emotsioonid pinnale tuua. Üheskoos võetakse emotsioonid maha ning hakatakse lahenduse poole liikuma.

Kui tundsid, et just Sina vajad hetkel tuge mõnes põletavas teemas, saada mõtteid mingi situatsiooni lahendamise osas, kuulata teiste kogemusi või tahad lihtsalt "südamelt" ära rääkida, siis ootame Sind  21. märtsil järjekordsesse PARE kovisiooni, kus arutleme ja lahendame erinevaid personalitööga seonduvaid olukordi. Registreeri oma osalus sobivas regioonis: Tallinn, Tartu, Virumaa, Paide, Pärnu.

Loe PARE kovisioonis osaleja kogemust SIIT ning PARE kovisioonist täpsemalt SIIT.

PAREga PAREmaks!

www.pare.ee