PARE mentorprogramm

Soovid muudatust oma töös või karjääris, areneda spetsialistist juhiks, õppida juurde mõni uus personalitöö valdkond vmt? Ja seda kõike personalitöö valdkonna tipptegija ehk mentori toel. 

PARE mentorprogrammi mentoriteks on: Maria Kütt (Coca-Cola HBC), Terje Veide (Riigikantselei), Kadi Tamkõrv (Omniva), Kristi Täht (Riigikantselei), Helle Saaremägi (Viljandi Haigla), Krista Laever (Kalev), Karin Israel (Swedbank), Mailis Neppo (Kaitseministeerium), May-Liis Musting (SEB Pank), Katrina Laurson-Suurna (Eesti Energia), Mari Saarniit (Justiitsministeerium), Katri Kuuse (Ericsson Eesti), Kerstin Jaani (Keskkonnaministeerium), Chris-Helin Loik (Elektrilevi).

PARE mentorprogramm on teadlik arengupartnerlus personalitöö valdkonnas kogenud ja vähemkogenud tegija vahel, pakkudes mõlemale osapoolele isiksuslikku ja professionaalset arengut. Programmi eesmärk on kogemuslik õppimine, parima teadmise jagamine ning personalitöötajate kogukonna tugevdamine.

Programmi osapooled ja nende roll

MENTOR - Personalitöö valdkonna kogenud tegija, kellel on vähemalt 5 aastane personalitöö valdkonna töökogemus ning soovituslikult omab vähemalt personalijuht, tase 7 kutsetunnistust. Mentori rolliks on programmis juhendada, nõustada ja innustada menteed seatud eesmärkide saavutamisel ning anda tagasisidet arengupartnerluse protsessist PARE-le.

MENTEE - Personalitöö valdkonna vähemkogenud tegija, kellel on vähemalt 2 aastane personalitöö valdkonna töökogemus ning kindel soov teha arenguhüpe mentori toel. Mentee rolliks on olla aktiivne õppija ning tegutseda järjekindlalt oma eesmärkide saavutamisel ning anda tagasisidet arengupartnerluse protsessist PARE-le.

PARE viib kokku mentor-mentee koostööpaarid ning pakub programmi vältel tuge ja arendavaid tegevusi mõlemale osapoolele.

Ajakava

17. jaanuar 2018   PARE mentorprogrammi avaüritus
jaanuar - juuni 2018    mentor-mentee kohtumised (programmi jooksul toimub 5-6 kohtumist)
28. märts 2018   menteede töötuba
13. juuni 2018   PARE mentorprogrammi lõpuüritus

 

Investeering rahas ja ajas

Programmi maksumus*:

  • PARE liikmele 525 eurot + käibemaks 20%
  • Mitteliikmele 685 eurot + käibemaks 20%

PARE liikme hind kehtib ka Eesti Ettevõtluskooli Mainor (sooduskood "Mainor"), Tallinna Tehnikaülikooli (sooduskood "TTÜ") ja Tallinna Majanduskooli (sooduskood "TMK") personalitöö valdkonna tudengitele ja vilistlastele.

*Maksumus sisaldab PARE mentorprogrammi avaüritust, 5-6 mentor-mentee kohtumist (iga kohtumise pikkus on ca 1,5 tundi), mentee töötuba ja PARE mentorprogrammi lõpuüritust.

Programmi ajaline investeering sõltub programmi püstitatud eesmärkidest.

Meeskond

Programmi juht: Evely Gorobinski (PARE juhatuse liige, mentorluse ja kovisiooni töörühma eestvedaja)
Programmi koolitaja: Tiiu Allikvee (Fontes PMP juhtivkonsultant)
Programmi koordinaator: Mariliis Aigro (PARE arendusjuht)


KANDIDEERIMINE

2018 aasta PARE mentorprogrammi kandideerimine on lõppenud. 
Kui Sul on huvi pääseda järgmisse programmi, siis alusta siit:

  1. Täida MENTEELE mõeldud küsimustik SIIN
  2. Saada oma CV või link LinkedIn profiilile aadressil mariliis@pare.ee

PARE mentorprogrammis kohti on 8-14 menteele
(NB! Programm käivitub juhul, kui PARE mentorprogrammis osaleb vähemalt 8 menteed).


Lisainfo: Mariliis Aigro, e-mail: mariliis@pare.ee; telefon: 53425046