Koolitused

Enesejuhtimine: kuidas teadlikult disainida iseenda tegutsemiskäekirja?

Toimumise aeg: 11. Mai 2018 kell 09.00
Toimumise koht: 29 Paldiski maantee, Tallinn / Vaata kaarti

Kas Sa soovid saada teadlikumaks iseenda tegutsemiskäekirjast? Kas soovid õppida seda teadlikult disainima nii, et see aitaks Sinul saavutada soovitud eesmärke? Tegutsemiskäekiri sisaldab teadlikkust oma tugevatest ja nõrkadest külgedest, harjumustest, avalikest ja varjatud omadustest ning väärtusmaailmast.

11. mai 2018 toimub praktiline koolitus Enesejuhtimine: kuidas teadlikult disainida iseenda tegutsemiskäekirja? Koolitusel osalemine on suurepärane võimalus õppida ennast paremini tundma ja juhtima.

Koolituse tulemusena:

 • Oled teadlikum oma tugevustest ja nõrkustest;
 • Oled teadlikum oma väärtusmaailmast, mis käitumist mõjutab;
 • Oled teadlikum, millised harjumused toetavad soovitud tegutsemiskäekirja kinnistumist;
 • Oled teadlikum millistest harjumustest ja kuidas peaksid loobuma;

Boonusena saad koolituselt endale peer-coach’i, kes aitab Sind valitud teekonnal.

Koolitaja:

Veiko Valkiainen, Juhtimiskvaliteedi arendaja ja taskuhäälingu „Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis“ eestvedaja

Osalema on oodatud:

Kõik, kes soovivad autentsemalt oma tööelu elada, omada tähendusrikkaid tiimisuhteid ning õppida ennast paremini tundma ja juhtima.

Asukoht ja maht:

 • PARE koolitusklass (Mayeri Ärikeskus, Paldiski mnt 29, Tallinn, B-korpus, IV korrus).
 • 8 ak tundi (kell 09:00-16:30)

Koolituse metoodika:

Koolitus on praktiline ja interaktiivne: loengu vormis teoreetiline osa moodustab ca 30% koolituse mahust ning arutelud, grupitööd, näited ja harjutused moodustavad ca 70% koolituse mahust.

Õppekavarühm:

 • Juhtimine ja haldus

Maksumus:

 • PARE liikmele 147 eurot + käibemaks 20%
 • Mitteliikmele 191 eurot + käibemaks 20%
Koolitaja

Veiko Valkiainen on üle 15-aastase juhtimise arendamise alase töökogemusega professionaal, kes keskendub oma töös meeskondade tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Veiko on võtnud endale südame asjaks toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada paremaid tulemusi juhtimiskvaliteedi tõstmise kaudu. Muuhulgas peab ta ka juhtimisblogi "Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis”, kus ta püüab leida vastust küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Tema vestluskaaslasteks on nii tegevjuhid, juhtimiskoolitajad-konsultandid kui ka tippsportlased.

Hariduselt on Veiko psühholoog, arendanud ennast gestaltterapeudi õppes ning viinud aastate jooksul läbi hulga juhtimisalaseid koolitusi, seminare ja esitlusi, kus on osalenud sadu juhte. Tal on mitmekülgne töökogemus erinevatest ettevõtetest, sh Eesti Energia AS, Rahandusministeerium, Elion Ettevüõtted AS (täna Telia), Eesti Pank, BCS Itera AS, Olympic Entertainment Group AS, MYJAR IT OÜ.

Loe lähemalt:

Veiko Valkiainen LinkedIn'is
JuhtimisBlogi "Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis"

Asukoht
29 Paldiski maantee
Tallinn 

Osalemistingimused

MAKSUMUS:

 • PARE liikmele 147 eurot + käibemaks 20%
 • Mitteliikmele 191 eurot + käibemaks 20%

NB! PARE liikme hind kehtib nii juriidilisest kui eraisikust liikmetele. Kui juriidiline isik on astunud PARE liikmeks selliselt, et PARE tegevuses osaleb üks inimene, siis soodsam hind kehtib ühele koolitusele registreerujale. Kui juriidiline isik on astunud PARE liikmeks selliselt, et PARE tegevuses osaleb kaks või enam inimest, siis soodsam hind kehtib kõigile koolitusele registreerujatele. Eraisikust liikmele kehtib soodsam hind vaid juhul, kui arve saajaks on eraisik (mitte juriidiline isik).

LOOBUMINE:

Koolitusest loobumise korral palume teatada kirjalikult aadressil tanel@pare.ee

 • Loobumisest teatamine vähemalt 5 tööpäeva enne koolituse toimumist – tagastame 100% koolituse tasust või pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal
 • Loobumisest teatamine 2-4 tööpäeva enne koolituse toimumist – koolituse tasu ei tagasta, kuid pakume mõnd muud samaväärset koolitust samal hooajal
 • Loobumisest teatamine 1 tööpäev enne koolituse toimumist või koolituse toimumise päeval – koolituse tasu ei tagasta, koolituse eest väljastatud arve kuulub tasumisele